Moja supermoc. Uważność i spokój żabki.

0,00 GBP
Brutto

Po ogromnie pozytywnym odbiorze książki Uważność i spokój żabki, nadchodzi prawdopodobnie kolejny bestseller holenderskiej terapeutki Eline Snel - Moja Supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness. Tym razem książka dedykowana jest dzieciom od 5 do 10 lat.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej maluchom zachować spokój. Rozpraszane wieloma bodźcami z otoczenia, nie potrafią skupić się nawet na najprostszych zadaniach. Częstym powodem dekoncentracji są godziny spędzone przed ekranem komputera, tabletu lub telefonu. Pojawiające się problemy w szkole, stres, nieprzespane noce powodują, że rodzice często rozkładają ręce.

Na pomoc jednak przychodzi metoda opisana w książce - metoda uważności. Tak zwany mindfulness pomaga skupić się dzieciom na otaczającej ich rzeczywistości, osiągnąć jasny umysł pozbawiony obaw o przyszłość i rozpamiętywania tego co zaszło w przeszłości. Ta nazwana przez Eline Snel ‘Supermoc’, pozwoli dzieciom wyzbyć się chaosu i napięcia.

Autorka opracowała w tej książce mnóstwo gier, wyzwań, opowiadań i zadań, które nie tylko zaciekawią dziecko, ale również pozwalą mu poznać siebie, odkryć swoje emocje i potrzeby. Dziecko staje się spokojniejsze, radośniejsze, nabiera większej ochoty i energii do życia. Zaczyna ufać sobie oraz osobom w swoim otoczeniu. Potrafi określić co dzieje się w danym momencie, jest coraz bardziej świadome i akceptuje to.

Moja Supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness to idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko było po prostu szczęśliwe.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


PSS00384

Zobacz także