Walizka pana Hanumana - Czytam sobie - Poziom 2
  • Walizka pana Hanumana - Czytam sobie - Poziom 2
  • Walizka pana Hanumana - Czytam sobie - Poziom 2

Walizka pana Hanumana - Czytam sobie - Poziom 2

0,00 GBP
Brutto

Poziom 2 - Składam zdania - 800-900 wyrazów w tekście.

Ilość
Dostępny

Książki z serii Czytam sobie zostały opracowane na podstawie zaleceń metodyków.

Walizka pana Hanumana to wspaniała historia z serii Czytam sobie. Poziom drugi: Składam zdania. Rafał Witek, znany polski autor książek dla dzieci, przedstawia niezwykłą opowieść, która zachęci dzieci do kontynuacji nauki czytania.

Małej Darii jest bardzo smutno, bo w jej mieście ciągle pada. Pewnego dnia do miasteczka przyjeżdża cyrk, w którym występuje magik Hanuman. Daria przypadkowo znajduje walizkę magika, w której znajdują się jego tajemne skrypty. Dzięki nim nawet deszczowe dni mogą stać się ciekawe. Zanurz się w historii pełnej czarów i niecodziennych zdarzeń!

Drugi poziom serii Czytam sobie to duża, ułatwiająca czytanie czcionka, dłuższe zdania, elementy dialogu i 800-900 słów. Dodatkowo po bokach stron zamieszczone zostały ramki do ćwiczenia sylabizowania. Zabawne kolorowe ilustracje autorstwa wielokrotnie nagradzanej graficzki, Emilii Dziubak, doskonale uzupełniają tekst, a przy tym zachęcają dzieci do sięgania po książkę. Format książek w serii Czytam sobie jest zgodny z zaleceniami metodyków.

 
Miękka oprawa, 48 stron, wiek 5-9 lat, format 14.5cm x 18.5cm
9788323760467