Wanda bojowa panna. Poziom 1
  • Wanda bojowa panna. Poziom 1
  • Wanda bojowa panna. Poziom 1

Wanda bojowa panna. O Wandzie Krahelskiej - Czytam sobie - Poziom 1

0,00 GBP
Brutto

Czytam sobie z kotylionem Poziom 1: składam słowa (150-200 wyrazów w tekście; krótkie zdania; 23 podstawowe głoski w tekście czytanym; ćwiczenie głoskowania)

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Książki z serii Czytam sobie z kotylionem to propozycja przygotowana specjalnie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Biografia mało znanej, ale niezwykle inspirującej postaci, Wandy Krahelskiej, która od dziecka gotowa była nieść pomoc i wsparcie potrzebującym.

Znany publicysta Roman Kurkiewicz pokazuje młodym czytelnikom trudne czasy, kiedy w Polsce potrzebna bywała postawa bojowa i odważna, ale także zwykłe codzienne gesty ludzkiej życzliwości.

Pełne ekspresji i emocji ilustracje Pauliny Dereckiej doskonale współgrają z tą fascynującą historią.

Czytam sobie to bestsellerowa seria wspomagająca w nauce samodzielnego czytania dzieci w wieku 5-7 lat na 3 poziomach zaawansowania w czytaniu. Stworzona przez najlepszych polskich autorów i ilustratorów, konsultowana i rekomendowana przez ekspertów już od 5 lat zdobywa zaufanie rodziców i daje radość dzieciom. Przez ten czas powstało aż 54 tytułów nie tylko opowiadających historie literackie, ale także przybliżających ważne wydarzenia z historii i nauki, a także polskie legendy. Do tej pory zostało sprzedanych ponad milion egzemplarzy książek, co świadczy jak wielką popularnością cieszy się seria i jak skutecznie zaraża kolejne pokolenia – bakcylem czytania! 

Seria stała się inspirację do kolejnej edycji Akcji społecznej Czytam sobie, której hasłem przewodnim stało hasło: Czytam sobie! Mogę być, kim chcę! Zwraca ono uwagę na fakt, jak ważna jest nauka samodzielnego czytania od najmłodszych lat. Dzięki czytaniu, można odkryć swoją pasję i wybrać przyszłą drogę zawodową, a także osiągnąć w życiu sukces
 
Miękka oprawa, 32 stron, wiek 5-9 lat, format 14.5cm x 18.5cm
9788328136298